Witaj!

Miło nam gościć Cię w naszym kuchennym królestwie. Dzielimy się tutaj przepisami na słone i słodkie posiłki. Nasza dieta opiera się głównie na tym, że wykluczyliśmy całkowicie produkty zwierzęcego pochodzenia. I takie też są przepisy na nasze posiłki - zawsze wegańskie. Zależy nam również na tym, aby posiłki były bezglutenowe. Dlatego też w większości przepisy przez nas tworzone wykluczają całkowicie gluten. 

Co na obiad?

Tutaj znajdziesz przepisy na wszystkie dania na słono. Ponieważ jak wszyscy - czasem mamy więcej, a czasem mniej czasu i siły na to, by gotować. Oznacza to, że takie też są nasze posiłki. Niektóre z nich są naprawdę szybkie, nie wymagają dużego nakładu pracy, a są wartościowe i smaczne. Zdarza się, że mamy cały dzień dla siebie na eksperymenty i łączenie smaków. Dlatego znajdziesz też przepisy na wyjątkowe okazje. Które wymagają poświęcenia nieco więcej czasu na przygotowanie, ale efekt jest naprawdę piorunujący! 

pizza-z-tofu-wegańska-pizza-bezglutenowa

Przepisy na słodycze.

Jesteś łasuchem, ciągle szukającym słodyczy idealnej? Nigdy nie masz dość, a dzień bez słodkości nigdy nie jest dniem udanym? To właśnie tutaj znajdziesz wszystkie przepisy na słodycze. Zarówno te "obiadowe", jak i wykwintne desery i torciki na specjalne okazje. 

babeczki-czekoladowe-bezglutenowe-muffinki-wegańskie-muffinki-przpis

Potrzebny pomysł na zimne przekąski?

Czy szukasz pomysłu na zimną przekąskę? A może coś do pracy na lunch lub na spotkanie ze znajomymi? Wszystko to znajdziesz tutaj.

sałatka-z-figami-jesienna-sałatka-przepis